Metody leczenia  

W Centrum Osteopatii Osteoklinika w Warszawie nasz wykwalifikowany zespół pracuje dla lepszego zdrowia i sprawności pacjentów w każdym wieku, stosując indywidualnie dobraną, sprawdzoną terapię osteopatyczną. Wiedza i doświadczenie naszych osteopatów i naszych osteopatek, a także fizjoterapeutek, codziennie pomagają pacjentom pozbyć się bólu, usunąć napięcia w ciele i usprawnić jego funkcje. 

Osteopatia

Nasi osteopaci i osteopatki pomagają pacjentom i pacjentkom z dolegliwościami bólowymi oraz funkcjonalnymi zaburzeniami pracy organizmu. Stosują różnorodne techniki osteopatyczne, w zależności od potrzeb i stanu zdrowia pacjenta. Terapia osteopatyczna polega na manualnej pracy terapeuty, poprzedzonej wywiadem i badaniem osteopatycznym. Osteopatia pediatryczna skierowana jest do dzieci w każdym wieku. Osteopatia ginekologiczna to gałąź osteopatii oferująca pomoc w dolegliwościach zdrowotnych kobiet. 

Fizjoterapia

Fizjoterapeutka prowadzi terapię manualną oraz ćwiczenia, pracuje z osobami dorosłymi z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i innych obszarów ciała. Fizjoterapia uroginekologiczna skierowana jest do kobiet, przede wszystkim pod kątem dysfunkcji w obrębie miednicy mniejszej. Fizjoterapia dla niemowląt i dzieci do 3 roku życia metodą NDT Bobath oferuje ćwiczenia wspierające właściwe wzorce motoryczne, zgodnie z rozwojem ruchowym małego dziecka. 

 

Specjaliści w Centrum Osteopatii Osteoklinika: nasz zespół