Osteopatia

Terapia osteopatyczna obejmuje szczegółowy wywiad medyczny podczas pierwszej wizyty (pytania dotyczą zarówno problemu, z którym przychodzi pacjent, a także ogólnego stanu zdrowia). Następnie osteopata przeprowadza badanie ogólne i osteopatyczne. Po zebraniu szczegółowych danych i diagnostyce, rozpoczyna się postępowanie terapeutyczne – osteopata wykonuje odpowiednie techniki manualne służące wyeliminowaniu dysfunkcji.

Cennik:

mgr Radosław Dukaczewski D.O. – 250 zł. (30 min.)

mgr Edyta Skolimowska D.O. – 220 zł (40 min.)

mgr Mariusz Godlewski 230 zł (40 min.)

mgr Anna Gil D.O. – 220 zł (45 min.)

mgr Katarzyna Ślesicka D.O. 220 zł (45 min.)

mgr Aleksandra Rynowiecka osteopatia dziecięca – 220 zł (45 min.)

Fizjoterapia uroginekologiczna

Terapia u fizjoterapeutki uroginekologicznej obejmuje wywiad podczas pierwszej wizyty, badanie pacjentki i diagnostykę, a następnie zabieg / serię zabiegów. Fizjoterapeutka uroginekologiczna stosuje odpowiednio dobrane techniki manualne oraz pokazuje jakie ćwiczenia powinna wykonywać pacjentka. Elementem badania oraz terapii mogą być techniki wewnętrzne (per vaginam), stosowane w razie potrzeby i po konsultacji z pacjentką. Wizyta odbywa się w komfortowym gabinecie.

mgr Zuzanna Wolska – 200 zł (45 min.)

mgr Aleksandra Ostrowska – 180 zł (45 min.)

Fizjoterapia

Terapia fizjoterapeutyczna obejmuje wywiad podczas pierwszej wizyty, badanie, diagnostykę, a następnie zabieg fizjoterapeutyczny (lub serię zabiegów), na który składają się odpowiednio dobrane techniki manualne, a także indywidualnie dopasowane, odpowiednie ćwiczenia. Odbywają się one w 1 osobowej sali, prowadzone są przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę. Na ćwiczenia pacjenci proszeni są o zabranie wygodnego stroju.

dr Anna Daniluk – 200 zł (45 min.)

Fizjoterapia niemowląt i małych dzieci

Fizjoterapeutka prowadzi terapię niemowląt i dzieci do 3. roku życia metodą NDT-Bobath.

mgr Małgorzata Kuźmicz – 210 zł (45 min.)

Tradycyjna Medycyna Chińska

Pierwsza wizyta tak naprawdę rozpoczyna się jeszcze przed fizyczną obecnością pacjenta. Każdy chętny pacjent pozostawia swojego maila, w celu otrzymania i wypełnienia ankiety. Wizyta w gabinecie trwa 60-70min. Doprecyzowujemy wówczas analizę stanu zdrowia i wykonujemy pierwszy zabieg – zgodnie z potrzebami pacjenta może składać się z akupunktury, baniek, igieł itp. Do 3 dni po wizycie, pacjent/ka otrzyma na maila wytyczne dietetyczne i dotyczące higieny życia. Dla pacjenta/tki zamawiane są na wskazany przez nich adres zioła lecznicze TCM (z wyspecjalizowanej apteki) – zioła te są oddzielnie płatne do rąk rzeczonej apteki.

Po pierwszej wizycie następuje kontynuacja spotkań. Jest to 5-10 wizyt w serii co tydzień (w zależności od potrzeb i stanu zdrowia). Wizyta kontynuacyjna trwa ok 45min. Po pierwszej serii następuje przerwa miesięczna i potem wznawiamy kolejną serię jeśli będą wskazania. W trakcie spotkań może zaistnieć potrzeba zamówienia kolejnej porcji ziół. W trakcie wizyt pacjent zapoznaje się z asanami i ćwiczeniami oddechowymi, które będą wspierać powrót do równowagi.

Kasia Lazar – pierwsza wizyta 350 zł, kolejna 250 zł. Wizyty w wybrane wtorki, 8:30 – 14:00.